Hakkımızda

Yılpomser;  2005 yılında, mevcut Yönetim Kurulu Başkanımız Önder Yıldırım tarafından kurulan firmamız kısa sürede uzman ekip ve ekipmanları, profesyonel ve titiz güvenlik politikaları sayesinde akaryakıt sektöründe bölgenin öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

2005 yılından bu yana Türkiye genelinde gerçekleştirdiği büyük projelerle kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Yılpomser,  öncelikli olarak sektöre hakim, branşında uzman teknisyenler, mimarlar, mühendisler  ve teknik kadrosuyla Türkiye genelinde faaliyet gösteren Akaryakıt Dağıtım Firmalarının anahtar teslimi akaryakıt istasyonlarının alt yapı, ekipman ve inşaat kurulumu taleplerine titizlikle cevap vermiştir.

Bir akaryakıt istasyonunun inşaası ve kurulumu için tüm ihtiyaçları karşılayabilmek ciddi bir operasyon ve teknik birim gerektirir. Bu anlamda bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerimizle sektörde iddialı bir konumdayız.

BP, Shell, Alpet, Opet, Starpet, Bpet gibi çalışma ortaklarımıza gelişen teknolojilerden yola çıkarak gerçekleştirdiğimiz benzersiz kalitede projelerimizle sektörde güç vermenin saklı gururunu yaşıyoruz.

 

Başlıca hedeflerimiz

Yılpomser, her yönüyle çalışma prensiplerini istikrarlı ve titiz bir şekilde sürdürerek en iyi kalitede hizmeti en doğru zamanda ve en hızlı şekilde sunmayı amaç edinir. Bu anlamda başlıca hedeflerimiz;

  • Özel sektör kuruluşları arasındaki yerimizi en üst sıralara taşımak,
  • Müşterilerimizin ve çalışma ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyeye taşımak,
  • Eğitim ve denetim unsurlarından yola çıkarak hizmet kalitesini en üst seviyeye yükseltmektir.
Kopyala